10.02. 2024
Walentynkowy koncert – POLACZEK
Polaczek po raz pierwszy w Nowym Sączu.
Urodzony w Polsce, wychowany na łódzkim blokowisku.
Od najmłodszych lat z gitarą i kamerą w ręku.
Obecnie niezależny songwriter i producent muzyczny z nurtu alternatywnego.
Od kilku lat, w niedługich odstępach czasu, publikuje nowe single zawsze zilustrowane klipem.
“…Warstwa tekstowa zawsze jest dla mnie ważna! A Polaczek umie ubierać ważne rzeczy w dobre treści! Ładunek znaczeniowy jego piosenki zawsze jest ważki!… ” – Pan Winyl Olszewski
Alternatywne brzmienie na bazie mocnego basu, gitar i elektroniki. Od 2017 roku wydanych 9 singli i 7 klipów obejrzanych łącznie przez dziesiątki tysięcy odbiorców.
Single Polaczka gościły w rozgłośniach radiowych takich jak: Antyradio (u Marcina Bąkiewicza czy u Makaka Szarłackiego), Trójka, Radio Rzeszów, Radio Lublin, Radio SOK, Radio Żak i wielu innych stacjach internetowych. 2019 r. to początek współpracy z Rafałem Matuszakiem, basistą zespołu COMA, który wziął na siebie rolę producenta muzycznego. Skład zasilił Przemek Dominiak (gitara), oraz Jasiek Schlucker (instrumenty perkusyjne). Obecnie Polaczek przenosi swoje dokonania ze świata cyfrowego na sceny całej Polski i już teraz spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Formuła, którą proponuje doskonale sprawdza się w małych klubach jak i na dużych scenach.
10 lutego 2024 roku / godzina 18:00 / Nowosądecka Mała Galeria
Wstęp wolny