28.01. 2023
“Najpiękniejsze piosenki o miłości”
Joanna Bejm
wokal

Wokalistka, kompozytorka, animatorka kultury. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów piosenki, m.in. programu telewizyjnego „Szansa na sukces” oraz konkursu „Debiuty’” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.  Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Artystów i Wykonawców STOART. Koncertuje w projektach związanych z piosenką poetycką oraz z zespołami jazzowymi. Lubi łączyć różne gatunki muzyczne z poezją. Dała temu wyraz m.in. projektem poświęconym Halinie Poświatowskiej.

Kuba Kotowicz
wibrafon

Wibrafonista, kompozytor, pianista, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wibrafonu i marimby profesora Bernarda Maseli. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych (Konkursu wibrafonowego i marimbowego w ramach festiwalu DRUM FEST, Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach, Baszta Jazz Festiwal, International Accordion Prize PIF w Castelfidardo [Włochy] i wielu innych), ma na swoim koncie liczne koncerty na polskich i zagranicznych scenach (m.in solową trasę koncertową po Szwecji, trasę koncertową z zespołem XXANAXX, występ w ramach festiwalu Jazz Jamboree, wielokrotne występy na deskach Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach).

Paweł Grzesiuk
kontrabas

Gitarzysta basowy, kontrabasista, pedagog, absolwent edukacji artystycznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Laureat I miejsca Małych Zmagań Jazzowych w Szczecinie w roku 2005. Uczestniczył w wielu warsztatach basowych m.in.  z Robertem Kubiszynem, Andrzejem Święsem, Bartkiem Królikiem, Filipem Sojką, Piotrem Żaczkiem, Krzysztofem Ścierańskim. Współpracował z wieloma artystami m.in. z Grzegorzem Turnauem, Miką Urbaniak, Urszulą Dudziak, Adamem Bałdychem, Cezarym Konradem, Rafałem Stępniem, Pawłem Tomaszewskim, Krzysztofem Napiórkowskim, Anną Jurksztowicz.